Paketid

Puhkus Sagadis on sisukas!

Oleme oma külaliste jaoks koostanud erinevaid pakette, mis sobivad nii
puhkuseks kui vahelduseks töisele koosviibimisele. Pakettides liidame tervikuks
kokku põnevad tegevused, hubase majutuse ning soodsa hinna.

Noortele armunutele soovitame romantilise mõisapuhkuse paketti, kus lisaks majutusele ootab teid kolmekäiguline õhtusöök küünlavalgel ja võimalus jalutada käsikäes meie härrastemaja muuseumis, tundes end tõelise mõisahärra- ja prouana.

Alati on meie pakettide seas Lahemaa loodusega seotud variante.

Seminariklientidele mõeldud pakkumised leiate meie seminaripakettide lehelt.

Kui te ei leia valmispakettide hulgast sobivat, siis saatke meile päring oma soovidega - koostame sellele vastavalt just teile sobiva pakkumise!

Puhkusepaketid:


Looduspaketid:

Matkates läbi piduliku Eesti – alusta ja lõpeta Sagadis!

2018.a. on Eesti 100. juubeliaasta. RMK kingitus Eesti 100. juubeliks on kogu riiki hõlmav matkateede võrgustik, koos kõigi vahvate lisadega. Juubeliaasta tähistamise üheks osaks on suur ühismatkamine, mis leiab aset 6.-25.augustini.

 2012. aastal avatud RMK Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee on esimene tervet Eestit läbiv matkarada, mille pikkus on 375 km. Matkatee algab Põhja-Eestist Lahemaa rahvuspargist, kulgeb läbi paksude Kõrvemaa metsade ja ühe Euroopa võimsaima soomaastiku – Soomaa rahvuspargi. Seejärel viib matkatee läbi Pärnumaa metsade, kuni jõuab vongeldes mereäärsetesse rannaküladesse ja Liivi lahe kaunitele randadele.  Lisainfo RMK Matkatee

Matkatee alguseni on Sagadi metsakeskusest 3 km. Tule ja alusta või lõpeta oma pidulik Eestimaa matk meil!

Email again: