Jõulupeod ja aastalõpuseminarid

Vaid 90 km Tallinnast, Lahemaa rahvuspargi kauni looduse keskel asuv Sagadi mõisakompleks pakub inspireerivat keskkonda seminarideks ja koosviibimisteks, ettevõtete tähtsündmuste läbiviimiseks ja äripartnerite võõrustamiseks.

Ainulaadses 20 hoonega mõisakompleksis on ruumi kuni 250 külalise võõrustamiseks, aga leidub ka piisavalt privaatsust ja hubasust seltskondadele, kes otsivad midagi väiksemat. Jääkeldrist, looduskooli, metsamuuseumi, hotelli ja härrastemaja erinevate buduaaride ja saalideni, kõigile leidub midagi sobivad.

Meie kogemustega looduskooli- ja muuseumitiimil on pakkuda väga põnevaid lisategevusi ja vaba aja programme, mis aitavad meeskonda tugevdada, uusi kogemusi omandada või lihtsalt argipäeva kohustusi unustada.
Spa-protseduurideks on meil Shinrin-yoku ehk metsakümblus Lahemaa kauni looduse rüpes RMK matkaradadel, metsas ja mereääres.

Mõisa kokkade poolt pakutava põhjal saab kokku panna täpselt endale sobiva menüü restoranis või miks mitte ka metsas või mõisapargis nautimiseks.

Küsi julgelt lisainfot meie müügitiimilt!

NB! Sügiseste seminaride ja jõulupidude kiiretele broneerijatele majutuse erihind alates 50€ /öö standardtoas.

Kohtumiseni Sagadis!

+372 676 7888
+372 512 4454
sagadi@rmk.ee